Magyarország Specialitásainak
Érdekvédő Szervezete

Egyesületünk

Egyesületünk 2004-ben alakult azzal a céllal, hogy összefogja és segítse a Kárpát Medence mindazon kis- és középméretű élelmiszeripari- és kapcsolódó vállalkozásait, melyek a magyar gasztronómiai-kulturális hagyományban gyökerezve egyedülálló minőséget állítanak elő.

Olyan alulról szerveződő, a gyártók által koordinált közösségi marketinget valósítunk meg, mely a résztvevő cégek mindennapi tapasztalatainak figyelembe vételével tudja tagjainak piaci versenyképességét erősíteni.

Kiemelt céljaink:

• Egy folyamatosan bővülő Premium Hungaricum Termékcsalád kialakítása, mely a maga teljességében mutatja be hagyományainkat és értékeinket az igényes hazai és nemzetközi közönség számára.
  • Olyan egységes magyar kulturális és gasztronómiai hagyomány bemutatása, melynek éppúgy része a Tokaji Aszú, mint az erdei szederből készített házilekvár.
  • Az egészséges életmód támogatása olyan termékek eltérbe helyezésével, melyek természetes alapanyagokból és környezetbarát technológiával készülnek.

Egyesületünk nyitott minden olyan érdeklődő felé, aki magáénak mondja ezen alapértékeinket, és akár termékeivel akár szolgáltatásaival hozzá tud járulni céljaink megvalósításához.

2019 március
    Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas